Ter verrijking van ons team, zijn wij op zoek naar een zelfstandige allround grafisch vormgever! Kom jij ons team versterken?

Wij bieden je een uitdagende functie, waarin je helemaal los kunt gaan met jouw skills! Kick jij erop om jouw design in de winkelschappen terug te zien? En daarnaast jouw ontwerpen te zien schitteren op grote evenementen binnen en buiten Europa? Jij bent verantwoordelijk voor alle online- en offline communicatiemiddelen van Renske Natuurlijke Diervoeding. Jij ziet dat beleving voor ons belangrijk is. Je kruipt in de huid van onze klant en weet het ‘Renske verhaal’ te vertellen door middel van mooie middelen, online en offlinecampagnes en nieuwe verpakkingen.

Renske Natuurlijke Diervoeding is een innovatieve, snelgroeiende organisatie met diverse afnemers in Europa en daarbuiten. We ontwikkelen en vermarkten hoogwaardige natuurlijke voeding en producten voor honden en katten. We willen het beste van het beste voor alle honden en katten creëren, voor een gezond en levendig dier!

 

Waar ga jij mee aan de slag?

 • Het ontwerpen van online en offline communicatiemiddelen
 • Het bedenken en vormgeven van online- en offlinecampagnes
 • Het bedenken en ontwerpen van nieuwe verpakkingslijnen

 

Jouw profiel

 • Je hebt minimaal een afgeronde opleiding grafische vormgeving of aanverwand
 • Jij bent een creatieve duizendpoot
 • Adobe programma’s zoals Indesign, Illustrator en Photoshop ken je als geen ander
 • Je bent creatief en enthousiast
 • Je bent commercieel ingesteld en hebt affiniteit met marketing
 • Je bent gedreven, stressbestendig en in staat met deadlines te werken
 • Je weet hoe je bestanden zoals flyers drukklaar kan maken
 • Ervaring is een must, ervaring met verpakkingsontwerp is een pré

 

Wat bieden wij?

 • Een leuke uitdagende functie binnen een informeel bedrijf
 • Je komt te werken in een jong en gedreven team
 • Een marktconform salaris, passend bij jouw functie, leeftijd en ervaring
 • Veel ruimte voor eigen initiatief en om nieuwe dingen te leren

 

Kun jij je hier volledig in vinden? Stuur dan jouw portfolio, motivatiebrief en je CV naar eric@renske.com.

Wil je meer informatie over deze vacature? Neem gerust contact op door middel van een email naar eric@renske.com te sturen of bel naar 0485-316491 en vraag naar Eric van den Berg.Renske Natural Petfood © 2020